Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Content type
lv: Satura veids

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
