Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Content type
ru: Тип материала

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Response code
ru: Код ответа

en: 301 - Moved Permanently
ru: 301 - Перемещён постоянно

en: 302 - Found
ru: 302 - Найден

en: 307 - Temporary Redirect
ru: 307 -  Временно перемещено
