Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Machine name
sl: Strojno ime
