Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Path
sv: Sökväg

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
