Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
