Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı
