Unpublished Nodes Redirect (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Response code
uk: Код відповіді
