Unpublished Nodes Redirect (2.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Content type
da: Indholdstype

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Response code
da: Responskode
