Unpublished Nodes Redirect (2.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
