Unpublished Nodes Redirect (2.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
