Unpublished Nodes Redirect (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
