Unpublished Nodes Redirect (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
