Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Path
ar: المسار

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
