Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina
