Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název
