Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Path
de: Pfad

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Redirect
de: Umleiten

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: Response code
de: Antwortcode

en: 301 - Moved Permanently
de: 301 - Dauerhaft verschoben

en: 302 - Found
de: 302 - Gefunden

en: 307 - Temporary Redirect
de: 307 - Vorübergehende Weiterleitung
