Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
