Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Path
gl: Ruta

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
