Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
