Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
