Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Response code
hu: Válaszkód

en: 307 - Temporary Redirect
hu: 307 - Ideiglenes átirányítás
