Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Path
id: Jalur

en: Content type
id: Jenis konten

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin
