Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Path
ja: パス

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Response code
ja: レスポンスコード
