Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ
