Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
