Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Path
nl: Pad

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Response code
nl: Statuscode
