Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Response code
pl: Kod odpowiedzi

en: 302 - Found
pl: 302 - znaleziono
