Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل
