Unpublished Nodes Redirect (2.0.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Path
az: Yol

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı
