Unpublished Nodes Redirect (2.0.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
