Unpublished Nodes Redirect (2.0.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Path
pt: Caminho

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Response code
pt: Código de resposta
