Unpublished Nodes Redirect (2.0.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Machine name
be: Машынная назва
