Unpublished Nodes Redirect (2.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Path
fa: مسیر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Machine name
fa: نام ماشینی
