Unpublished Nodes Redirect (2.0.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Response code
fr: Code réponse
