Unpublished Nodes Redirect (2.0.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Response code
oc: Còde responsa
