Unpublished Nodes Redirect (2.0.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: 301 - Moved Permanently
sk: 301 - trvale presmerované

en: 302 - Found
sk: 302 - nájdené

en: 307 - Temporary Redirect
sk: 307 - dočasné presmerovanie
