Unstructured (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Image
fi: Kuva

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Fast
fi: Nopea

en: Formula
fi: Kaava
