Unstructured (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Image
gl: Imaxe

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Address
gl: Enderezo

en: Fast
gl: Rápido
