Unstructured (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Image
ja: 画像

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Address
ja: 住所

en: Fast
ja: 速い

en: Formula
ja: 書式
