Unstructured (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Image
pl: Obraz

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Address
pl: Adres

en: Fast
pl: Szybko

en: Formula
pl: Formuła
