Unstructured (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Image
de: Bild

en: Default
de: Standard

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Address
de: Adresse

en: Fast
de: Schnell

en: Auto
de: Automatisch

en: Page Break
de: Seitenumbruch

en: Formula
de: Formel

en: AI
de: KI
