Unstructured (1.0.0-beta4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Image
bo: པར་རིས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Address
bo: ས་གནས
