Unstructured (1.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Address
ca: Adreça

en: Formula
ca: Fórmula
