Unstructured (1.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Address
da: Adresse

en: Fast
da: Hurtig

en: Formula
da: Formel
