Unstructured (1.0.0-beta4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Image
es: Imagen

en: Default
es: Por defecto

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Address
es: Dirección

en: Fast
es: Rápido

en: Formula
es: Fórmula
