Unstructured (1.0.0-beta4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
