Unstructured (1.0.0-beta4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
