Unstructured (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ
