Unstructured (1.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Image
ta: படம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி
