Unstructured (1.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Ảnh

en: Default
vi: Mặc định

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Fast
vi: Nhanh

en: Auto
vi: Tự động
